Zaloguj się
Aktualności i informacje
Praktycznym prezentem dla teściowej, np. na imieniny może być sprzęt AGD, elegancko wydana książka lub grawerowana karafka. Ciekawy upominek to również voucher do teatru, na kolację w restauracji lub degustację kawy połączoną ze zwiedzaniem palarni. Na urodziny teściowej można ofiarować zabieg kosmetyczny, np. peeling ciała, manicure lub pedicure.
Ustawą o pomocy państwa w wychowaniu dzieci z dnia 11 lutego 2016 roku wprowadzony został program “500 plus”, z którego wiele polskich rodzin otrzymało świadczenie wychowawcze. Rozliczając pity 2016 wielu podatników może zadać sobie pytanie, czy otrzymane świadczenie jest przychodem do rozliczenia w rocznym zeznaniu podatkowym PIT- 36 lub PIT- 37.
Współczesne mieszkania mają niewielki metraż. Czteroosobowe rodziny muszą mieścić się w trzech, a nierzadko nawet dwóch pokojach. Z tego wynika, że rodzeństwo jest zmuszone do zamieszkania w jednym pomieszczeniu. Jak urządzić takie wnętrze, aby każde z nich czuło się komfortowo i miało własny kącik?
Wszyscy wiemy, że ciąża powinna trwać dziewięć miesięcy, ale nierzadko rozwiązanie następuje zbyt wcześnie lub zbyt późno. Oczywiście długość noszenia dziecka pod sercem ma znaczenie dla późniejszego rozwoju i zdrowia noworodka. Jak duże i jakie są tego konsekwencje?
Wielu rodziców poszukując zabawek dla swoich dzieci kieruje się jedną zasadą – musi ona być edukacyjna, a więc umożliwiać ćwiczenie określonych umiejętności. Czy tak jest w rzeczywistości? Niezupełnie – interaktywny miś co prawda przyciąga uwagę, ale też może się szybko znudzić.
Człowiek składa się w ok. 60 proc. z wody, jednak to nie woda najlepiej zaspakaja nasze pragnienie i potrzeby. Sprawdź, jakie napoje nawodnią Cię najlepiej!
Istnieje wiele naturalnych składników, których nie doceniamy. Czasem przez niewiedzę, a czasem poprzez stereotypy. W naszych wspomnieniach krochmal kojarzy się przecież ze sztywną pościelą, dzisiaj już niemodną. A czy wiemy, jak zbawienne jest jego działanie dla skóry? Krochmal dodany do kąpieli może zdziałać cuda! Działa jak dermokosmetyk, a do przyrządzenia krochmalowej kąpieli wystarczy zaledwie… skrobia ziemniaczana.
Twoje dziecko gorączkuje, jest marudne, nie chce jeść ani pić? Być może dokucza mu ból gardła. To powszechne u dzieci schorzenie skutecznie hamuje wszelką dziecięcą aktywność. Na szczęście z bólem gardła można się łatwo uporać.
Martwisz się, że Twoje dziecko jest już za duże na pieluszkę? Obawiasz się, czy niania poradzi sobie z buntującym się przeciwko nocnikowi dzieckiem? Nie martw się, problem na pewno nie jest tak duży jak Ci się wydaje.
Katalog firm
lub wybierz kategorię z listy:
Najnowsze firmy
Szkoła Rodzenia Baby Born
Szkoła Rodzenia Baby Born

Zobacz wizytówkę
Wyjątkowe urodziny dla dziecka w studiu nagrań w Łodzi
Wyjątkowe urodziny dla dziecka w studiu nagrań w Łodzi

Zobacz wizytówkę
Pro Familia - Sklep internetowy dla dzieci i niemowląt
Pro Familia - Sklep internetowy dla dzieci i niemowląt

Zobacz wizytówkę
Najbliższe targi i wystawy